5 דגמים מהממים של מזוזות מעוצבות

הקלף היפה והמעוצב ביותר: מזוזות מעוצבות היפות ביותר שקיימות בשוק

מזוזה היא תשמיש קדושה קדום מאוד. בימים אלו התשמיש מקבל מראה עכשווי ומעוצב, הנלקח בחשבון בעיצוב פנים והחוץ של הבית. בדיוק כמו פינת אוכל, וילונות או המבטח שלנו. תבחרו מזוזה מעוצבת שתתאים לסטייל שלכם.

מזוזות מחיר

אותה מזוזה מקבלת את פנינו לשלום, אנחנו מנשקים לה חזרה. בתוכה נמצאת פרשת “שמע ישראל” בתוך קלף מזוזה עדין וכשר. היא שומרת עלינו ועל בתנו מכל רע ודואגת לשלום בית. החלטתם שאתם מעצבים את הבית מחדש? רוצים לשנות סגנון? תבחרו את המזוזה שהכי תתאים לכם. אציג לכם כאן את מבחר המזוזות המעוצבות שיש לי ותבחרו בעצמכם מה הכי מתאים לכם.

מזוזה מעוצבת שי אדומה

השראת המזוזה נשאבת מצבעי המיסטיקה. צבעים חזקים וכהים. אותו מעצב שבחר את הצבעים, רצה לשחזר את חומות ירושלים בימי המצור לפני שכבשנו אותה חזרה. המזוזה עשויה מניקל בתוספת ציפוי צבע מושלם. הדפס התמונה שעליה חלק מירושלים וחומותיה.
מחיר: 50 שקלים. ניתן להשיג באתר.

מזוזה מעוצבת בצבע אדום

מזוזה מעוצבת “כסף”

באותו בית מלאכה של מזוזות מעוצבות שייצרו את המזוזה רצו לתת מראה רלוונטי וחדשני ולכן ייצרו את המזוזה המהממת הזאת. עשויה מתכת מלאה ונראה מתכתית ומבריקה לחלוטין. למי מתאים? מי שביתו מעוצב בגוונים כהים כמו שחור ולבן, או גווני עץ חום ככה ובהיר. יכול גם להתאים לחדרים פנימיים ומשרדים של עסקים.
מחיר: 50 שקלים. ניתן להשיג באתר.

מזוזה מעוצבת כסף כהה

מזוזה מעוצבת “ש” מעוצבת כמו תכשיט

המזוזות המעוצבות מדמה לנו את הכותל המערבי ובמרכזה שם שדי. החומר העסיסי שממנה היא עשויה והצבע המדהים שלה פשוט עושה חשק לתלות ולנשק אותה כל פעם מחדש. למי מתאים: בית שמצופה אבן ירושלמית כולו או שליכט צבעוני מסביב לבית.
מחיר: 80 שקלים. ניתן להשיג באתר.

מזוזה מעוצבת שמע ישראל

מזוזה מעוצבת “גלים”

מעצב מוצרי יודאיקה שעיצב את המזוזה הזאת ידע בדיוק לאן לכוון. הצבע והעדינות השופעות ממנה, החריטות המדויקות והמרקם הקסום. המזוזה שעשויה מחרס עם כיתוב כסף נישא “שמע ישראל” מכוונת בדיוק למי שמבין דבר במזוזות מעוצבות וביוקרה. למי מתאים: בית המעוצב בגווני חום בהיר ולבן.
מחיר: 40 שקלים. ניתן להשיג באתר.

מזוזה מעוצבת צבע חום בהיר

מזוזה מעוצבת ורד – קווים אלכסונים

המזוזה מעוצבת הבאה עשויה אלכסונים אלכסונים ומדמה כמעין רשת מתוחה ובוהקת. כמות המחשבה שהושקעה בה אדירה ומתאים למי שאוהב קצת להתפרע בעיצוב הבית.
מחיר: 45 שקלים. ניתן להשיג באתר.

מזוזה מעוצבת

נהנת? שתף >>>

מזוזות מעוצבות

יש לך משהו להגיד צדיק? אשמח לשמוע :)

תעשו לי לייק!

על ערכת בר המצוה שלנו שמעת כבר?

סגירת תפריט