ההבדלים בין מזוזות מהודרות לבין מזוזות מהודרות

מצוות קביעת מזוזה בפתח הדלת היא מצוות כתובה מהתורה “וכתבתם על מזוזות ביתך ובשעריך”. כל מקום שהוא מקום קבע ולא ארעי מחויב במזוזה בפתח הדלת על הקורה.
אני ודעתי זהו מנהג יפה, מכבד את המקום שאתה נמצא, נכנס למקום כמו בית, משרד, נותן נשיקה למזוזה, משדר סוג של “תודה אלוקים שזיכיתני לדור במקום קבע ולא במקום ארעי” ובכך אנחנו היהודים שונים בכמה וכמה מתרבות הגויים.

יש המון סוגים של מזוזות מחיר ובתי מזוזות. קלף מזוזה מהודר וקלף מזוזה פשוט. גם בבתי מזוזות יש המון הידורים אבל זה יותר בחלק היפה, מזוזות מעץ, מזוזות מהודרות מזכוכית, מזוזות מבוץ (חמר) ומזוזות מפלסטיק. כמובן שיש עוד המון סוגי מזוזות במחירים שונים אותם תוכלו למצוא במחירון תשמישי קדושה שהכנתי עבורכם.

חשוב שקלף המזוזה ייכתב בידי סופר סת”ם אשר מוסמך לכך, ולא יעבור מיד ליד. יש המון סוחרים שלוקחים עבודה, מבטיחים שהם כותבים את הקלפים ומעבירים את העבודה לבן אדם, ספק סופר סת”ם, חס וחלילה לא שומר תורה ומצוות ולכם אין שום מושג בעניין הזה. חשוב לבדוק טוב טוב לפני שמבקשים מבן אדם שיכתוב לכם את המזוזות לבית. על אחת כמה וכמה אותו אדם שכותב לכם תפילין מהודרות ומגילות כמו מגילת אסתר. בעניין תפילין מהודרות מחיר כתבתי ולא פעם אחת בתפילין בהמה גסה ותפילין בהמה דקה ותוכלו למצוא המון מידע כאן במידע מקצועי.

האם מזוזה מעוצבת היא גם מזוזה מהודרת?

מחיר מזוזות מעוצבות יהיה גבוה ולא בהכרח  המזוזות יהיו גם מהודרות, ומזוזות מהודרות לא בהכרח יהיו מעוצבות. מחיר מזוזה יקבע בעיקר ע”פ הידור הקלף ועיצוב הבית. שמדובר על הידור מדובר על קלף המזוזה, וכשמדובר על עיצוב מדובר על בית המזוזה, האם הוא מעוצב ויפה, מפוסל בצורה שנעימה לעין ומושקעת מבחינת רמת החומרים והגימור שלה. מזוזה מהודרת נמדדת קודם בסופר סת”ם שכתב את קלף המזוזה, בגימור האותיות ובכמות הטעויות שנעשו במהלך הכתיבה. כמובן שאסור שתהיה אפילו עשירית טעות וכל הקלף יהיה מושלם.

אין לי הרבה כסף, אבל אני באמת רוצה שתהיה לי מזוזה מהודרת ומעוצבת בבית

שאלה שהמון שואלים אותי. והתשובה שלי היא אותה תשובה לכולם. קודם כל במידה ואין כסף להשקיע במזוזות כדי לקחת מזוזות במחיר זול, פשוטות שעולות 10 שקלים אותם תוכלו למצוא כאן או אצל סופרי סת”ם אחרים. אם אתם מתעקשים ורוצים הרגשה מיוחדת בבית, הייתי ממליץ לקנות מזוזה מהודרת לפתח הבית, שכן השכינה מתחילה לשכון מפתח הבית ופנימה. לא צריך להשתגע יותר מדי, אפשר לקנות אחלה מזוזה מהודרות שעולה 100 שקלים לדלת הכניסה ולשאר החדרים לקנות מזוזות פשוטות ולא מהודרות בעלויות נמוכות יותר.

אצלי תמצאו מזוזה מחיר הוגן לכל כיס

אם הגעתם אליי, קודם תדעו שאני בא לקראת כל הלקוחות שלי, וגם אם אהבת מזוזה או תפילין כלשהן, אפילו ערכת בר מצווה מסוימת, המוצר יהיה שלך בסוף. על מזוזה מחיר או מחיר תפילין אפשר להסתדר תמיד. אנחנו יהודים ורוצים בטובת כל אחד ואחד, שכולם יהיו שמחים ונוכל לעבוד את ה’ ביראה ובאהבה.

סיכום
תאריך ביקורת
פריט ביקורת
מטורף, מפורט ברמה גבוהה מאוד. מומלץ לכל מי שלא רוצה להכשל ברכישה של התפילין והמזוזות.
דירוג המחבר
51star1star1star1star1star

נהנת? שתף >>>

מזוזות מחיר

יש לך משהו להגיד צדיק? אשמח לשמוע :)

תעשו לי לייק!

על ערכת בר המצוה שלנו שמעת כבר?

סגירת תפריט