מזוזות מעוצבות מעץ

אתה מצוי בדילמה, קצת מוזרה הייתי אומר. אתה עומד להיכנס לבית חדש בשעה טובה, בחרתם קרמיקה, ריצוף, חיפויים במקלחת ובשירותים, אפילו את המטבח שדרגתם, שלא נדבר על סלון ופינת אוכל שכבר נמצאים בקרטונים באמצע הבית רק מה – אתה לא יודע איזה מזוזות אתה תבחר לבית. יכול להיות בגלל שזה תשמיש קדושה אתה מפחד לבחור לא נכון? בטוח שלא בגלל המחיר, כי הוא לא יקר. קודם כל סוד קטן אבל שישאר בינינו? אפשר להחליף מזוזות בכל זמן שרק תרצה. תקיעה מזוזה אינה מחייבת טקס, לא סעודה ולא שום דבר. צריך רק לברך בפעם הראשונה.

המאמר קצת שונה, כיוון ואיני מדבר על קדושה ויהדות אלא על חלק יותר משעשע וכיף והוא עיצוב הבית. יש המון סוגים של מזוזות: מזוזות פלסטיק, מזוזות מעץ, מזוזות זכוכית, מזוזות מתכת ועוד. אני מתחבר מאוד לטבע ולכן אבחר במזוזות מעץ. מרגיש לי יותר ביתי. נבחן כמה סוגים של מזוזות מעץ וכך אולי אוכל לעזור לכם בבחירת מזוזות לבית.

מזוזות מעוצבות מעץ

מזוזות מעוצבות מעץ אלון

העץ המועדף עליי. עץ האלון ידוע בחוזק ובעוצמה שלו, וכך גם הייתי רוצה את הקדושה בבית שלי. מזוזות מעוצבות מעץ אלון, מעוצבות כגן מלא קדושה, החריטות המהממות על בית המזוזה, הצבע שנתפס כל כך יפה ובעדינות, והמשחק האין סופי. תוכלו למצוא מגוון דגמים בדף מזוזות מעוצבות.

מזוזות מעוצבות מעץ לבן

רוב המזוזות המעוצבות מיוצרות מעץ לבן. בדרך כלל, המעצב יבחר את החומר הזה, כיוון ואינו יקר והתוצאות המתקבלות זהות למעשה לשאר סוגי המזוזות המעוצבות המיוצרות מסוגים שונים של עצים הקיימים בשוק. תוכלו למצוא מגוון דגמים בדף מזוזות מעוצבות.

מזוזות מעוצבות מעץ זית

מזוזות מעוצבות מעץ זית, מתאים לכל דלת כניסה ודלתות פנים. המזוזה עשויה 100% עץ זית, גדלי הקלף נעים בין 8 ס”מ עד 15 ס”מ, והם מתאימים לבתי מזוזה בגדלים 15 ס”מ עד 26 ס”מ. בתי מזוזה מעץ זית נחשבים ליפים ביותר בשוק. תוכלו למצוא מגוון דגמים בדף מזוזות מעוצבות.

מזוזות מעוצבות עבודת יד

בתי מזוזה מעבודת יד הם היקרים ביותר בשוק. כיוון וכל בית מזוזה מעוצב ומעובד המון זמן, הבית מקבל עיצוב אותנטי ומיוחד שלא כמו בתי מזוזות המיוצרים במכונה ולא ע”י מגע אדם. תוכלו למצוא מגוון דגמים בדף מזוזות מעוצבות.

מתנה: סרטון היסטוריה על מזוזות! תהנו!

 

נהנת? שתף >>>

מזוזות מעוצבות מעץ

יש לך משהו להגיד צדיק? אשמח לשמוע :)

תעשו לי לייק!

על ערכת בר המצוה שלנו שמעת כבר?

סגירת תפריט