הילד ביקש תפילין מהודרות ביותר? סימן שהוא חכם!

לילד יש בר מצווה או שבא לכם להתחדש? מרגישים קצת מבולבלים? מכיר את ההרגשה מקרוב. יש כל כך הרבה סוגים, תפילין בהמה דקה, תפילין של רש”י, תפילין בהמה גסה, תפילין רבנו תם, רצועות תפילין שחורות, רצועות שחורות צד אחד, מה יהיה?!

סוחרים בקדושה ומורידים מהערך

המון סוחרים בכל האזורים בארץ: בוא תיקח תפילין מהודרות, בהמה גסה או בהמה דקה?, קלף מזוזה בחצי מחיר, ספר תורה ב40% הנחה, מזוזות מהודרות מעוצבות בכל הגוונים, מה נהיה? אנחנו קונים פירות וירקות או תשמיש קדושה שישמש אותנו לרוב החיים? לא קונים חתול בשק. תזכרו טוב טוב את המשפט הזה.

כפי שכבר ציינתי במאמרים הקודמים, שוק היודאיקה והקודש לא כמו שהכרנו פעם. המון אנשים “לא כשרים” שמנסים להתפרנס מהמקצוע הקדוש ביותר שקיים. אותם סוחרים לא מבינים את המשמעות שיש באות אחת פסולה בקלף מזוזה או חס וחלילה בתפילין או ספר תורה.

הילד ביקש תפילין מהודרות ביותר

אומרים שילדים שומעים הכל ומבינים יותר טוב ממבוגרים. בגלל זה הזיכרונות של הילדות נשמרים לכל החיים (אצלי לפחות זה כך). מה שיש לי להגיד הוא: הילד ביקש בקשה נבונה. הוא רוצה תפילין מהודרות ביותר כי הוא מבין שזה ילווה אותו ברוב חייו. כבר הזכרתי מספר פעמים את החשיבות שיש לתפילין מהודרות מאוד או תפילין מהודרות ביותר. נגענו בהבדלים בין תפילין לבר מצווה בהמה גסה, שהן מהודרות הרבה יותר מתפילין בהמה דקה, שהן פשוטות יותר אך גם זולות יותר. תהיה אבא חכם, תיקח לילד את המהודר שבמהודר. זאת השקעה אטרקטיבית.

רכישת תפילין מסופר סת”ם נאמן

בחרת תפילין מהודרות ביותר? אם כן – תבורך. אם בחרת פשוט יותר – תבורך גם. רק תזכור כמה כללים לפי שאתה משלם מקדמה לאותו סוחר שאינך יודע בוודאות שהוא סופר סת”ם.

א. תבקש תעודת הסמכה מהרבנות עצם היותו סופר סת”ם מוסמך.

ב. תדרוש המלצות מהלקוחות של הסופר סת”ם. אם הוא כל כך ישר, הגון ובעל שם טוב אין סיבה שבעולם שלא ירצו להמליץ עליו.

ג. תשאל אותו על כל חומר שממנו הוא מייצר את התפילין. תשאל על בית התפילין, על רצועות התפילין ואפילו ממי הוא קונה את הכיסוי. כל הדברים הללו מראים על נאמנות ונותנים אמון ובטחון בסופר סת”ם הצדיק שלפניכם.

תפילין מהודרות ביותר

תפילין מהודרות מאוד קונים מעודד דניאלי

כך אני סוגר כל מאמר שאני כותב. תוכלו למצוא אצלי את כל סוגי התפילין והמזוזות הקיימים בשוק. אני כותב את כולם במו ידיי, ומספק תוך 5 ימי עבודה הכל. מזוזות מעוצבות, תפילין מהודרות מאוד, כתובות, איורי כתובה, הכל כמובן ספרדי ואשכנזי על פי דרישת הלקוח. מגילות אסתר גם כך חלק משירותיי. הסטודיו שלי נמצא בביתי, קרית אתא, מוזמנים לבקר 🙂

סיכום
תאריך ביקורת
פריט ביקורת
מטורף, מפורט ברמה גבוהה מאוד. מומלץ לכל מי שלא רוצה להכשל ברכישה של התפילין והמזוזות.
דירוג המחבר
51star1star1star1star1star

נהנת? שתף >>>

תפילין מהודרות ביותר

יש לך משהו להגיד צדיק? אשמח לשמוע :)

תעשו לי לייק!

על ערכת בר המצוה שלנו שמעת כבר?

סגירת תפריט